>
iurd.molodej@gmail.com

Молодь з Білої Церкви

Привіт вам пише Гедеон. Хочу розповісти про те, як було відкриття молодіжного руху в Білій Церкві. На початку було слово про цілі в житті і молоді з цікавістю слухали. Перше, що ми затіяли там з молодими — це провели тренінг по знайомству, що б одне одного знати, як величати =) після цього групу з 12 осіб поділили на 2 команди.

Команди називалися «Хлопці» і «Дівчата», хоча в обоїх командах були тільки одні дівчата =). Почалися змагання, насамперед пастор Віталій і я задавали каверзні запитання двом командам, на які в основному відповідала одна дівчина, в якій скоріше за все був в голові словник =). На початку змагань вже вела команда «Дівчат» які були впевнені в собі.

Наступним конкурсом була імпровізація двох команд, сценок з життя людей, команда «Хлопців» показала поїздку в метро, ​​було так реалістично, що мене навіть укачало =), «Дівчата» показали аукціон речей, в якому вони билися за перемогу, але так і ніхто не купив предмети аукціону, здається їх торкнулася «криза» =(. Було ще багато цікавих тренінгів, а після цього ми поговорили, як сучасна молодь може «вийти за межі».

В кінці ми здійснили молитву за всіх молодих, до якої всі учасники віднеслись серйозно. Фіналом був солодкий стіл, у якому брали участь печиво, солодка вода і звичайно ж молоді =). Зрештою перемогла дружба =)

І я там був фанту пив, а тебе не бачив, тому чекаю на наступну суботу =)

Молодежь из Белой Церкви

Молодежь из Белой Церкви

Молодежь из Белой Церкви


Спасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

Статьи по теме:Добавить комментарий