>
iurd.molodej@gmail.com

День МОТИВАЦИИ

Всім ПРИВІТ! Як ся маєте?) Мабуть дивуєтесь чому я пишу українською мовою? —  ну на те не має особливої причини, просто мені так захотілося).

Почнемо з того, що нарешті повернувся лідер «Сили молодих Україна», чому ми дуже раді. «Тепер молодіжне не буде теперішнім» — цитую лідера Віталія Сухова. Щось нове – це завжди класно і цікаво.

На початку ми дивилися прикольні фотки з руху «Скажи НІ» філіалу «Сили молодих» в Португалії, де було багато молодих і відбулися різні цікаві виступи.

Достатньо довгий час на молодіжному в цю неділю зайняла гра «Самое слабое звено» (на українській звучить доволі таки цікаво – «Найслабша ланка»). В ній прийняло участь по двоє молодих з кожної команди. Питаннячка якраз були просто супер – не знаю яке IQ треба мати, щоб знати відповідь на всі ті питання. Але в цьому і була вся цікавість і важкість. Але були ті, що просто здивували всіх своїм правильними відповідями. Виграла ж команда, яка дала максимум правильних відповідей – я думаю, що ви вже здогадались яка – це «Максимум», з чим я їх і вітаю. Вони молодці, але іншим командам не треба вішати ніс! Краще повісьте одежу на вішалку :).

motivatsijЗвичайно ж була добра порція мотивації, яка ніколи не завадить в житті молодого: http://molodej.org/dux-pobeditelya/.

До речі, повідомляю вас, що в цю неділю МОЛОДІЖНОГО НЕ БУДЕ, так як ми поїдемо на КОНФЕРЕНС-КОНЦЕРТ «Я МАЮ МИР». Ось ссилка:   http://ihavepeace.org/. Не пропустіть!

Ну що ж, на сьогодні все. Бувайте.

 Статья написана Діаною =)

Diana


Спасибо Вам за добавление этой статьи в:

Добавить в Twitter

Приглашаем присоединиться к нам в следующих сервисах:

Статьи по теме:Добавить комментарий